Strona główna

Gościmy

 
Szkolenie "BIM dla inżynierów" PDF Drukuj Email
Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa we współpracy z Firmą M.A.D. ENGINEERS sp. z o.o. wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu firm budowlanych serdecznie zaprasza na organizowane specjalistyczne szkolenie „BIM dla inżynierów”.

 

Technologia BIM (Building Information Modeling) to tzw. modelowanie informacji budowlanych, które staje się w naszym kraju standardem, a często jest już wymogiem stawianym przez inwestorów.
Szkolenie skierowane jest zatem dla architektów, konstruktorów oraz dla firm budowlanych  - działów ofertowania, którzy planują wdrożyć  technologię BIM lub już pracują na modelach BIM. Zapraszamy do udziału w szkoleniu zarówno projektantów, wykonawców  i inwestorów aby zaproponować pomoc w przygotowaniu się i dostosowaniu do nowych światowych trendów w budownictwie.  BIM to inwestycja, która się zwraca!

Cel i wynik szkolenia:
Dzięki szkoleniu uczestnik dowie się czym tak naprawdę jest Building Information Modelling, jakie są możliwości tej technologii zarówno przy realizacji małych, jak i dużych projektów. Pozna możliwości technologii, jej ograniczenia związane z oprogramowaniem oraz kierunki rozwoju.
Zdobyta na szkoleniu wiedza pozwoli pracować na modelach BIM stworzonych lokalnie, a także na arenie międzynarodowej bez względu na rodzaj oprogramowania. Uczestnik szkolenia pozna dogłębnie uniwersalny format wymiany danych Industry Foundation Classes, nauczy się zarządzać parametrami zawartymi w modelach IFC, będzie w stanie zweryfikować dokumentację pod kątem zgodności z modelem.
Uczestnik dowie się jak wygląda poprawny model, będzie potrafił wskazać błędy projektantów i podpowiedzieć im w jaki sposób i w jakim zakresie można je naprawić. Zdobyte umiejętności pozwolą na szybkie wyszukiwanie kolizji, sprawne zarządzanie projektami wielobranżowymi oraz efektywną komunikację z zespołem za pomocą międzynarodowego formatu BCF.

 


Termin szkolenia:  
10 czerwiec (piątek) 2016r. w godzinach 1000 – 1900. (w tym 10 godzin szkoleniowych ).
/Uwaga: w zależności od ilości chętnych osób organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany terminu szkolenia/.

Miejsce szkolenia: siedziba PZITB O/Szczecin, Al. Wojska Polskiego 99, Szczecin - sala konferencyjna,
Prowadzący szkolenie - mgr inż. Maciej Dejer - Przedsiębiorca, menadżer  i doradca z dziesięcioletnim stażem w zakresie realizacji projektów w technologii BIM, koordynacji międzybranżowej oraz administracji projektami dla zadań realizowanych w Nowej Zelandii, Kanadzie, USA oraz Polsce.
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Technologii Informacyjnych w Budownictwie (BIM Klaster) , odpowiedzialny m.in. za popularyzację wiedzy i procesów opartych na innowacjach.
Doradzał i przeprowadzał kilka procesów wdrożeniowych technologii BIM mających na celu podniesienie efektywności i konkurencyjności oraz jakości oferowanych usług przez firmy sektora budowlanego. Zwolennik i prekursor wykorzystania nowych technologii w branży budowlanej i nie tylko. Współautor portalu BIMblog.pl.

Koszt szkolenia wynosi 1200 zł + 23% VAT od osoby.

Cena szkolenia obejmuje koszty organizacyjne, wykłady, materiały szkoleniowe w wersji papierowej, przerwy kawowe z poczęstunkiem oraz lunch.
Zapewniamy zestaw 10 praktycznych autorskich ćwiczeń z wykorzystaniem oprogramowania Tekla BIMsight oraz BIM Vision oraz zestaw modeli BIM z zakresu budownictwa kubaturowego dla branż: architektonicznej, konstrukcyjnej i instalacyjnej.

Osoby biorące udział w kursie otrzymają certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia.

Karta zgłoszeniaDOSTĘPNA TUTAJ.

Zgłoszenia prosimy kierować do siedziby Oddziału PZITB, Al. Wojska Polskiego 99,
e-mail:biuro@pzitb-szczecin.pl . , tel. (91) 42 333 52, fax:(91)4233497


ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W SZKOLENIU
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 

Czy wiesz że...

 

 

Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Szczecinie

oferuje wynajem sali szkoleniowo - konferencyjnej w naszej siedzibie przy Al. Wojska Polskiego 99 w Szczecinie.

Czytaj całość