Strona główna arrow Aktualności
Aktualności
Ogólnopolska konferencja naukowo-techniczna Zagadnienia inżynierii środowiska w budownictwie PDF Drukuj Email

Ogólnopolska konferencja naukowo-techniczna „Zagadnienia inżynierii środowiska w budownictwie”- 25-28 kwietnia 2016 roku :

1. Komunikat  nr. 1

2. Zgłoszenia

 
CZWARTEK BUDOWLANY Zachodniopomorskie Dni Budowlanych PDF Drukuj Email
Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa serdecznie zaprasza członków i sympatyków na spotkanie z cyklu Czwartki Budowlane, które odbędzie się 22 października 2015r.
o godz. 17:00
w siedzibie Szczecińskiego Oddziału PZITB przy Al. Wojska Polskiego 99.
W ramach spotkania chcemy uczcić Zachodniopomorskie Dni Budowlanych.
Czytaj całość
 
Czwartek budowlany 25 czerwiec 2015 PDF Drukuj Email
Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa serdecznie zaprasza członków i sympatyków na spotkanie z cyklu „Czwartki Budowlane”, które odbędzie się 25 czerwca 2015r. o godz. 17:00 w siedzibie Szczecińskiego Oddziału PZITB przy Al. Wojska Polskiego 99.
W ramach spotkania prezentacja Firmy RECTOR Polska Sp. z o. o. pt. „Sprężone systemy stropowe Rectobeton i Rectolight – oferta projektowa i przykłady realizacji”,  którą wygłosi p. Rafał Borysewicz.
Czytaj całość
 
Czwartek wielkanocny 26 marzec 2015 PDF Drukuj Email
ImagePolski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa serdecznie zaprasza członków i sympatyków na uroczyste Spotkanie Wielkanocne, które odbędzie się 26 marca 2015r. o godz. 17:00 w siedzibie Szczecińskiego Oddziału PZITB przy Al. Wojska Polskiego 99.
Gościem spotkania będzie Prof. dr hab. inż. arch. Adam M. Szymski, który wygłosi prezentację na temat „Filozoficznie o architekturze sakralnej”.
Serdecznie zapraszamy!
 
Czwartek budowlany 12 luty 2015 PDF Drukuj Email
Serdecznie zapraszamy członków i sympatyków PZITB na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu „Budowlane Czwartki”, które odbędzie się 12 lutego 2015r o godz. 17:00 w siedzibie Szczecińskiego Oddziału PZITB, Al. Wojska Polskiego 99.
W ramach spotkania prezentacja  Sekretarza Generalnego Polskiego  Związku Producentów i Przetwórców Izolacji Poliuretanowych PUR i PIR "SIPUR" pana  Macieja Kubanka pt.
Wyroby izolacyjne z poliuretanu PUR i PIR: budowa, cechy wyróżniające, parametry techniczne,  podstawowe zastosowania w  budownictwie
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 58