Strona główna arrow Aktualności
Aktualności
Czwartek budowlany 12 luty 2015 PDF Drukuj Email
Serdecznie zapraszamy członków i sympatyków PZITB na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu „Budowlane Czwartki”, które odbędzie się 12 lutego 2015r o godz. 17:00 w siedzibie Szczecińskiego Oddziału PZITB, Al. Wojska Polskiego 99.
W ramach spotkania prezentacja  Sekretarza Generalnego Polskiego  Związku Producentów i Przetwórców Izolacji Poliuretanowych PUR i PIR "SIPUR" pana  Macieja Kubanka pt.
Wyroby izolacyjne z poliuretanu PUR i PIR: budowa, cechy wyróżniające, parametry techniczne,  podstawowe zastosowania w  budownictwie
Czytaj całość
 
Spotkanie Wigilijne PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszam wszystkich członków i sympatyków PZITB na uroczyste
Spotkanie Wigilijne
, które odbędzie się w dniu 18 grudnia 2014r. o godz. 17:00 w Szczecińskim Oddziale PZITB przy Al. Wojska Polskiego 99.
W imieniu Zarządu Oddziału
           Prof. ZUT dr hab. inż. Maria Kaszyńska
           Przewodnicząca Szczecińskiego Oddziału PZITB

 
Wyjazd na Jarmark Adwentowy do LUBEKI w Niemczech!!! PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo!
Zbliża się Adwent.. przedstawiamy ciekawą propozycję  jednodniowego wyjazdu na Jarmark Adwentowy do LUBEKI (Lübeck) w Niemczech.

"PROGRAM WYCIECZKI

Czytaj całość
 
Czwartek budowlany 13 listopad 2014 PDF Drukuj Email
Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa serdecznie zaprasza członków i sympatyków PZITB na kolejne „Spotkanie Czwartkowe”, które tradycyjnie o tej porze roku odbędzie się w świątecznym listopadowym nastroju.
Spotkanie odbędzie się w dniu 13 listopada 2014r. o godz. 17:00 w siedzibie Szczecińskiego Oddziału przy Al. Wojska Polskiego 99. 
Czytaj całość
 
Czwartek budowlany 9 październik 2014 PDF Drukuj Email
Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa serdecznie zaprasza członków i sympatyków na spotkanie z cyklu Czwartki Budowlane, które odbędzie się 9 października 2014r. o godz. 17:00 w siedzibie Szczecińskiego Oddziału PZITB przy Al. Wojska Polskiego 99.
Jako jeden z głównych współorganizatorów nasz Oddział PZITB zaprasza również do udziału w uroczystościach Zachodniopomorskich Dni Budowlanych, które odbędą się w Szczecinie w dniach 16-19 października 2014r. pod hasłem „Gramy razem”. Głównym organizatorem Zachodniopomorskich Dni Budowlanych będzie w tym roku SARP, a spotkania odbędą się w siedzibie Nowej Filharmonii...
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 28 - 36 z 72