Strona główna arrow Aktualności
Aktualności
Spotkanie Wigilijne PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszam wszystkich członków i sympatyków PZITB na uroczyste
Spotkanie Wigilijne
, które odbędzie się w dniu 18 grudnia 2014r. o godz. 17:00 w Szczecińskim Oddziale PZITB przy Al. Wojska Polskiego 99.
W imieniu Zarządu Oddziału
           Prof. ZUT dr hab. inż. Maria Kaszyńska
           Przewodnicząca Szczecińskiego Oddziału PZITB

 
Wyjazd na Jarmark Adwentowy do LUBEKI w Niemczech!!! PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo!
Zbliża się Adwent.. przedstawiamy ciekawą propozycję  jednodniowego wyjazdu na Jarmark Adwentowy do LUBEKI (Lübeck) w Niemczech.

"PROGRAM WYCIECZKI

Czytaj całość
 
Czwartek budowlany 13 listopad 2014 PDF Drukuj Email
Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa serdecznie zaprasza członków i sympatyków PZITB na kolejne „Spotkanie Czwartkowe”, które tradycyjnie o tej porze roku odbędzie się w świątecznym listopadowym nastroju.
Spotkanie odbędzie się w dniu 13 listopada 2014r. o godz. 17:00 w siedzibie Szczecińskiego Oddziału przy Al. Wojska Polskiego 99. 
Czytaj całość
 
Czwartek budowlany 9 październik 2014 PDF Drukuj Email
Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa serdecznie zaprasza członków i sympatyków na spotkanie z cyklu Czwartki Budowlane, które odbędzie się 9 października 2014r. o godz. 17:00 w siedzibie Szczecińskiego Oddziału PZITB przy Al. Wojska Polskiego 99.
Jako jeden z głównych współorganizatorów nasz Oddział PZITB zaprasza również do udziału w uroczystościach Zachodniopomorskich Dni Budowlanych, które odbędą się w Szczecinie w dniach 16-19 października 2014r. pod hasłem „Gramy razem”. Głównym organizatorem Zachodniopomorskich Dni Budowlanych będzie w tym roku SARP, a spotkania odbędą się w siedzibie Nowej Filharmonii...
Czytaj całość
 
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Oddziału PZITB PDF Drukuj Email
Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Szczecinie serdecznie zaprasza do udziału w Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Członków Oddziału, które odbędzie się dnia 24 czerwca (WTOREK) 2014r. o godzinie 16:45 (I termin) i 17:00 (II termin) w siedzibie Szczecińskiego Oddziału przy Al. Wojska Polskiego 99.
W programie Zgromadzenia m.in. podjęcie Uchwały o zgłoszenie kandydatury Prof. Zbigniewa Mielczarka  do dogodności Członka Honorowego PZITB, a także podjęcie i zatwierdzenie nowego regulaminu pracy Zarządu Oddziału.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 28 - 36 z 71