Strona główna arrow Aktualności
Aktualności
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Oddziału PZITB PDF Drukuj Email
Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Szczecinie serdecznie zaprasza do udziału w Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Członków Oddziału, które odbędzie się dnia 24 czerwca (WTOREK) 2014r. o godzinie 16:45 (I termin) i 17:00 (II termin) w siedzibie Szczecińskiego Oddziału przy Al. Wojska Polskiego 99.
W programie Zgromadzenia m.in. podjęcie Uchwały o zgłoszenie kandydatury Prof. Zbigniewa Mielczarka  do dogodności Członka Honorowego PZITB, a także podjęcie i zatwierdzenie nowego regulaminu pracy Zarządu Oddziału.
Czytaj całość
 
Czwartek budowlany 29 maj 2014 PDF Drukuj Email
Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa serdecznie zaprasza członków i sympatyków na kolejne spotkanie z cyklu Czwartki Budowlane, które odbędzie się 29 maja 2014r. o godz. 17:00 w siedzibie Szczecińskiego Oddziału PZITB przy Al. Wojska Polskiego 99.
Gościem spotkania będzie mgr inż. Dorota Stocka, P. Eng., która wygłosi prezentacje na temat „Zrównoważona gospodarka wodami opadowymi na terenach zurbanizowanych”.
Czytaj całość
 
Czwartek budowlany 16 kwiecień 2014 PDF Drukuj Email
Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa serdecznie zaprasza członków i sympatyków na uroczyste Spotkanie Wielkanocne, które odbędzie się w środę 16 kwietnia 2014r. o godz. 17:00 w siedzibie Szczecińskiego Oddziału PZITB przy Al. Wojska Polskiego 99.
Serdecznie zapraszamy.
 
WYCIECZKA DO SZCZECIŃSKIGO PORTU 12 kwietnia (sobota) 2014 PDF Drukuj Email
Drogie Koleżanki i Koledzy,
W dniu 12 kwietnia Zarząd Oddziału PZITB organizuje wyjątkową wycieczkę. Zapraszamy do udziału również osoby z bratnich Stowarzyszeń oraz osoby towarzyszące.
Doświadczony inżynier, historyk i przewodnik szczeciński Ryszard Kotla zabierze nas do Szczecińskiego Portu wolnocłowego i opowie historię budowy portu w czasach cesarza Fryderyka Wilhelma II, (cesarz przyjechał do Szczecina na otwarcie portu w roku 1898.) Zobaczymy historyczne projekty, mapy i plany. Opowie historie istniejących i już wyburzonych budynków i obiektów portowych. w programie także Łasztownia i (Parnica, Kanał Zielony, Most Długi – hydrotechnika i nie tylko).
Czytaj całość
 
Czwartek budowlany 13 marca 2014 PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy członków i sympatyków PZITB na spotkanie z cyklu
Budowlane Czwartki”, które odbędzie się 13 marca 2014r o godz. 17:00
w siedzibie Szczecińskiego Oddziału PZITB, Al. Wojska Polskiego 99.
W ramach spotkania ciekawą prezentację „Translokacja zabytkowej drewnianej chałupy o konstrukcji szkieletowej” wygłosi mgr arch. Aleksandra Hamberg-Fedorowicz z Biura Dokumentacji Zabytków w Szczecinie.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 27 z 58